Business / IT Analytik – tým IT Advisory

Praha
HPP, IČ
Analytik
EY

Bez správně nastaveného IT dnes nefunguje žádný byznys. A že těch problémů v systémech a procesech není vůbec málo! Může to být výběr nového systému, nastavení oprávnění nebo třeba nezvládnutá implementace. Vypracuj se po našem boku v odborníka na prověrky technologií, bezpečnosti a dat. Získáš know-how, po kterém je a bude ohromná poptávka.

 

Co budeš vlastně dělat?  

V EY mám na starosti tým IT architektů / analytiků, což je parta 10 nadšenců, kteří si spolu rozumí nejen v práci, ale i u piva. V práci se společně bavíme při posuzování podnikové architektury a vymýšlení jak jí optimalizovat. Revidujeme a připravujeme architektonické a projektové dokumentace / studie proveditelnosti / cost-benefit analýzy.

Jako nová posila v našem týmu budeš hodně pracovat s daty (od jejích získání a analýzu až po dokumentaci). Zasvětíme tě také do testování procesních kontrol, posuzování informačních toků a přípravu reportů.

Nebudeš sedět jenom za počítačem, ale vezmeme tě rovnou ke klientovi, kterému budeme společně komunikovat zpracované výstupy. Od začátku ti dáme prostor k samostatnosti, ale vždycky tu jsou pro tebe zkušení kolegové, na které se můžeš spolehnout.
 

-Petr Čivrný, šéf IT architektů

 

Proč se přidat do EY?

Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět
Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink nebo na badminton.

Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech
Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a porosteš i osobnostně.

Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací
Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

Za rok až dva z tebe bude Senior
Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Seniora. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost.

Podíváš se do světa
Pracujeme na projektech převážně v Česku a střední Evropě. Zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa. Dáme ti šanci toho náležitě využít ať už při projektech, nebo při stážích.

Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo
Budeš mít k dispozici všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě s ještě lepším výhledem, dobré kafe, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

 

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

Dokončeného inženýra nebo magistra
Pokud k nám chceš na internship, můžeš být klidně v nižším ročníku.

Výbornou znalost angličtiny
We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

Zápal pro věc
Budeš se neustále učit nové věci o prolínání IT s byznysem.

Základní povědomí o IT a bezpečnosti
Například správa MS Windows od desktopu přes server až po cloud, UNIX/Linux, databázích analytických nástrojích nebo principy ERP.

A co je úplně nejdůležitější
Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

 

Jak se ti odměníme?

Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky

6 týdnů dovolené, možnost dlouhodobého neplaceného volna

iPhone

Máte zájem o tuto pozici?

Pak prosím vyplňte požadované znalosti a kontaktní údaje. Do dvou dnů se s Vámi spojíme a probereme další možný postup.

Vaše zkušenosti:
MS Windows
UNIX/Linux
ERP
Konfigurovat pozici